Praha Jeruzalém

Dnes byla za podpory rodiny rabína Achiada Ettingera, který byl v neděli zavražděn při teroristickém útoku, zahájena fundraisingová iniciativa pro zajištění budoucnosti jeho dětí.

Od: Arutz Sheva, 19.3.1919 23:20

V úterý zahajili přátelé rodiny Ettingerů z města Eli fundraisingovou iniciativu pro zajištění budoucnosti dětí rabína Achiada Ettingera.

Iniciátoři inicativy vysvětlili: "Zveme vás, abyste se stali partnery a starali se spolu s námi o budoucnost rodiny Ettingerů. V situacích, jako je tato, stát díky B-u ví, jak se postarat o současnost, a my se chceme postarat o jejich budoucnost."

"Chceme si být jistí, že když se Tamar bude chtít vdát, nebude se muset ptát: "Budu si to moct dovolit?"

"Spojte se s námi v péči o celou tuto budoucnost: 12 dětí, 12 svateb, 12 dalších domovů v naší krásné zemi. Buďte našimi partnery!"

Stránka, kde můžete přispět je zde.

V návaznosti na mediální zprávy ze včerejška a dneška rodina uvedla: „Ve světle rozporných mediálních zpráv chceme objasnit: Zpočátku jsme odmítali přijmout dary, jak také bylo původně zveřejněno.“

"Ale po rozhovoru s rabínem naší komunity Avrahamem Schillerem jsme se rozhodli přijmout veřejnou pomoc a dary, které přijdou prostřednictvím tohoto charitativního fondu, aby byla zajištěna budoucnost dětí rabína Achiada."

 

20. 03. 2019 05:57 114 Daniel Žingor Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Buďte v obraze

Přihlaste se k zasíláni novinek emailem