Praha Jeruzalém

Izraelský ministr obchodu a průmyslu Ehud Olmert včera navštívil hospodářkou konferenci v Jordánsku. Účelem bylo podepsání smlouvy, která by měla rozšířit bezcelní území. Na tomto území je postaveno spoustu izraelských firem. Také došlo k jednomu setkání mezi zástupci Izraele a Jordánska, kde se řešilo, že tamější obyvatelstvo obtěžují hejna much. Proti tomu chtějí obě strany společně bojovat.


24.06.2003 00:00

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho tedy se svými přáteli! Případně děkujeme za Vaši štědrost…
Další možnosti najdete na stránce podpořte nás.

150 Kč
350 Kč
1500 Kč
Jiná částka