Praha Jeruzalém

Přes 200 severoamerických židovských imigrantů přijelo do svých nových domovů v Izraeli. Za uplynulý měsíc jich bylo celkem 700. „Před dvěma lety jsem zde strávil rok a moc se mi tu líbilo. Zamiloval jsem se do této země,“ řekl Izraelskému rádiu Tova Sirkin, původem z Washingtonu. Imigrace ze Spojených států během uplynulých čtyř let konfliktu prudce klesla, přesto američtí Židé věří, že je Izrael v tomto čase potřebuje víc, než kdy jindy.

05.08.2004 00:00

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho tedy se svými přáteli! Případně děkujeme za Vaši štědrost…
Další možnosti najdete na stránce podpořte nás.

150 Kč
350 Kč
1500 Kč
Jiná částka