Praha Jeruzalém

Poslední izraelské jednotky opustily poslední čtyři osady v severním Samaří, a tím dokončily poslední fázi stažení Izraele z pásma Gazy. Tisíce Palestinců to oslavují troubením aut, pálením zbytků a střelbou do vzduchu. „Se zbraněmi jsme je vyhnali, a budeme je vyhánět i z dalších oblastí,“ řekl jeden z maskovaných teroristů z Brigád mučedníků z Al Aksa. Jiné oblasti než Gaza však zůstávají pod kontrolou Izraele a nebudou předávány palestinské samosprávě.

21.09.2005 00:00

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho tedy se svými přáteli! Případně děkujeme za Vaši štědrost…
Další možnosti najdete na stránce podpořte nás.

150 Kč
350 Kč
1500 Kč
Jiná částka