Praha Jeruzalém

Milí přátelé,

zpravodajský server Israel.cz brzy změní po několikatýdenní intenzivní práci webmastera svou podobu. Po téměř pěti letech provozu však dochází i na hlubší změny než je jen vzhled.

Israel.cz rozšířil portfolio svých zdrojů, zpestří své žánrové zaměření a svým formátem chce dále směřovat od stránek zaměřených úzce na aktuální dění k více univerzálnímu portálu. Pro další rozvoj služeb a obsahu však potřebuje rozšířit svou personální základnu. Stejně jako při „náborové akci“ před třičtvrtě rokem hledáme i nyní dobrovolníky pro překlad anglických materiálů do češtiny, nicméně nyní přichází čas i pro ty z vás, kteří se zabývají Izraelem, izraelsko-palestinským konfliktem, a vůbec vším, co s tímto souvisí, ale nemají zájem o překladatelskou činnost. Israel.cz se otevírá lidem majícím zájem o publikaci svých poznatků, názorů a komentářů či odborných statí souvisejících se zaměřením serveru.

Není náhoda, že přerod serveru Israel.cz probíhá právě v této době. Poslední měsíce byly v Izraeli a na celém Blízkém východě naplněny nejrůznějšími zvraty a nečekaným vývojem událostí. Národy se bouří, po desetiletích relativně přehledné situace se nově míchají karty, mocnosti si jsou nejisté svou pozicí a možnostmi nejen v blízkovýchodním regionu a zdá se, že ten, kdo nyní svou pozornost zaměří na Izrael a jeho okolí, bude lépe chápat věci budoucí…

Izrael je výzva, server Israel.cz ji přijímá.

Zájemci, pište, prosím, na email proisrael/zavináč/seznam/tečka/cz, děkujeme.
Realizační tým projektu Israel.cz

Upozornění: Israel.cz staví na dobrovolné službě, využívá zdroje poskytující materiály zdarma a dále je také bezplatně šíří. Jakákoli publikační činnost je chápána jako poslání a služba druhým, a proto není finančně honorována.

20.03.2006 00:00 5Zdroj: Redakce Israel.cz