Praha Jeruzalém

Na silnici E1 v oblasti spojující jeruzalémské předměstí Ma′aleh Adumim s Jeruzalémem byly zahájeny stavební práce na nové policejní stanici. O stavbě zahájené těsně před volbami se říká, že má pro stranu Kadima udržet pravicové voliče. Silnice a infrastruktura pro policejní stanici jsou hotové již téměř tři roky. Jeden diplomat sdělil, že jelikož není stavba považována za osadu, Spojené státy proti ní nebudou nic namítat.

Zastupující premiér Olmert má v úterý navštívit osadu Ariel, která, jak řekl, zůstane integrální součástí Izraele.

14.03.2006 00:00

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho tedy se svými přáteli! Případně děkujeme za Vaši štědrost…
Další možnosti najdete na stránce podpořte nás.

150 Kč
350 Kč
1500 Kč
Jiná částka