Praha Jeruzalém

Izraelská armáda ostřelovala během noci raketové základny v Gaze. (Zdroj: Ynet)

Izraelská armáda zadržela na území Západního břehu 12 hledaných Palestinců podezřelých z terorismu. V Nábulusu zadrželi vojáci podezřelého, který po nich začal střílet. Nejsou hlášena žádná zranění. (Zdroj: Ynet)

V Nábulusu na Západním břehu byl zraněn důstojník Izraelské armády poté, co Palestinci zahájili střelbu během izraelské vojenské operace. Vojáci střelbu opětovali. Zraněný důstojník byl dopraven helikoptérou do nemocnice (Zdroj: Efrat Weiss)

Na izraelskou armádu, která obléhá dům v Nábulusu, hodili Palesinci dvě bomby. Nejsou zprávy o zraněních. Vojáci obléhají dům, ve kterém se skrývají dvě osoby podezřelé z terorismu. Jeden z nich je člen Islámského džihádu, druhý člen Lidové fronty za osvobození Palestiny. (Zdroj: Ynet)

V úterý v noci vystřelili Palestinci dvě rakety Kassám ze severního Pásma Gazy směrem na Izrael. Rakety přistály v otevřených prostorech mezi kibucem Be´eri a kibucem Alumin v západní části pouště Negev. (Zdroj: Ynet)

Palestinci v úterý hodili zápalnou lahev na izraelský autobus jedoucí jižně od Hebronu. Zranění nebo škody hlášeny nebyly. Vojáci v oblasti pátrají po útočnících. (Efrat Weiss)


05.04.2006 00:00 1