Praha Jeruzalém

[IMG R 10371]Poslanec Chaim Oron v pondělí oznámil svůj plán ucházet se o předsednictví strany Meretz při stranických volbách v březnu 2008. Utká se tak s dalšími třemi kandidáty – Jossi Beilinem, Zahavou Gal-On a Ranem Cohenem.
Během posledních týdnů se Oron snažil o zvýšení registrovaných členů strany, aby posílil množství svých stoupenců, kteří jsou oprávnení volit. Uzávěrka registrací je příští týden.
Někteří pozorovatelé odhadují, že se Jossi Beilin ve světle posledního vývoje své kandidatury vzdá a nebude kandidovat proti Oronovi. Zřejmě spojí své síly, aby zbytečně neštěpili hlasy.
Jiné zdroje z prostředí strany Meretz ale říkají, že Beilin se kandidatury nevzdá.

03.12.2007 00:00

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho tedy se svými přáteli! Případně děkujeme za Vaši štědrost…
Další možnosti najdete na stránce podpořte nás.

150 Kč
350 Kč
1500 Kč
Jiná částka