Praha Jeruzalém

[IMG R 10212]O Izraeli již bylo řečeno mnohé, jsou ale věci, které ví jen málokdo. Některé z nich vám představí malá Izraelka v následujícím videu.

Takže, věděli jste že…?

 

 

 

 


Věděli jste, že je jedno místo na světě, které má tohle všechno? Jmenuje se Izrael, ale já mu říkám domov.

Vyspělá medicína:
Věděli jste, že Izrael vyvinul kapsli, která cestuje tělem a filmuje, jak všechno funguje? To znamená, že mi maminka může uvařit horkou čokoládu a lékaři mohou sledovat, jak ji mé tělo tráví.

Uzdravování světa:
Věděli jste, že Izrael vyslal stovky misí do rozvojových zemí po celém světě? To znamená, že má více dětí v těchto zemích více jídla a já se s nimi budu moci jednou setkat.

Přední zemědělský vývojář:
Věděli jste, že je Izrael na předním místě ve světě v zemědělském vývoji a klonování ovoce? A já mohu jíst k obědu hvězdičky karamboly.

Svobodná a demokratická společnost:
Věděli jste, že soudci v Izraeli mohou být muži i ženy všech náboženství?
Věděli jste, že je Izrael domovem pro Židy a že je izraelská společnost tvořena více než 60 různými kulturami? Což znamená, že mohu ochutnat tisíce různých chutí, které mi vybuchují v puse a dělají všechny ty srandovní zvuky.

Doufám, že jednoho dne, až vyrostu, také udělám nějaké změny, mezitím ale?. Chytím nějaké vlny, budu jezdit na kole a kolečkových bruslích, a?

 

08.05.2008 00:00 5Zdroj: Redakce Israel.cz