Praha Jeruzalém

[IMG R 10213]Íránská odpověď na článek amerických novin, podle kterého Izrael na začátku měsíce provedl cvičení, při kterém si měl zkoušet manévry, které by mohly být použity při útoku na íránská jaderná zařízení, na sebe nenechala dlouho čekat.

Írán nazval Izrael „nebezpečným režimem“.

Mluvčí íránské vlády, Gholamhossein Elham, řekl: „Demonstruje to pohled islámské republiky Írán, že je to (Izrael) nebezpečný režim, který je překážkou míru a klidu v regionu a na světě.“

Elham dodal, že cvičení dokazuje, že izraelské vedení riskuje celosvětový mír a bezpečnost. Řekl také, že Izrael nemá schopnosti napadnout íránský jaderný program.

22.06.2008 00:00

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho tedy se svými přáteli! Případně děkujeme za Vaši štědrost…
Další možnosti najdete na stránce podpořte nás.

150 Kč
350 Kč
1500 Kč
Jiná částka