Praha Jeruzalém

Na izraelské síly, které přišly zatknout hledaného teroristu bylo vhozeno výbušné zařízení. Ozbrojené síly zareagovaly palbou a jednoho teroristu zastřelily.

Autor: Elad Benari 13.12.21 1:16

V noci na pondělí byl při střetech s bezpečnostními silami v Šechemu (Nábulus) zlikvidován palestinský arabský terorista.

K incidentu došlo ve chvíli, kdy bezpečnostní síly operovaly při zatýkání hledaného teroristy v Šechemu. Terorista byl zatčen a v jeho domě byla zabavena zbraň.

Během operace bylo na izraelské síly hozeno výbušné zařízení. Bojovníci odpověděli střelbou a jednoho z teroristů zasáhli.

Palestinští Arabové oznámili, že terorista byl v kritickém stavu evakuován Červeným půlměsícem do nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého.

Mezi příslušníky izraelských sil nedošlo k žádným zraněním.

Pohraniční policie uvedla, že „v Šechemu byl pohraniční policií a jednotkami IDF zatčen hledaný muž a v jeho domě byla zabavena zbraň typu Carlo. Když síly ukončily operaci, ozbrojení Palestinci na ně hodili výbušniny. Síly na to odpověděly střelbou, v důsledku čehož byl jeden z teroristů zasažen a evakuován Červeným půlměsícem.“

15.12.2021 06:08 Daniel Žingor127Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News