Praha Jeruzalém

Pokud budete tyto vlny antisemitismu ignorovat, změní se v tsunami. Op-ed.

Autor: J.P. Katz 23.05.22 11:00

V roce 1933 byl Hitler zvolen německým kancléřem. Židé si mysleli, že i to pomine a že to byla jen dočasná náhodná volba… něco neobvyklého. Podle rabína Berela Weina mu dokonce napsali dopis, v němž mu blahopřáli k vítězství!

Když se člověk ocitne uprostřed útoku, někdy ztuhne jako jelen ve světle reflektorů nebo nedokáže rozpoznat vážné nebezpečí na cestě před sebou. Možná je to obranný mechanismus pro zachování emocionální pohody? Možná je to jen hloupost a naivita?

Dnes se zamýšlíme rok poté, co jsme byli svědky nesmyslného odpálení více než 4 000 raket z Gazy na izraelské civilisty, kdy jsme byli ohromeni reakcí médií, jako by existovalo nějaké ospravedlnění pro 4 000 teroristických raket Hamásu, které se snažily přilákat izraelské letectvo, aby pomohly médiím vytvořit další propagandistické filmy pro národy světa plné krve a ničení vlastních občanů Gazy a města samotného.

… svět se dívá jinam, když jejich hrdinové v Palestinské samosprávě nadále volají po židovské krvi… a dokonce odsuzují k smrti ty Araby, kteří legálně prodají půdu Židovi! To myslíte vážně? V roce 2022!!!

…svět se dívá jinam, když si desítky teroristických útoků sekerami a noži vybírají jednu oběť za druhou. Desítky dětí se staly sirotky (16 za jediný den!).

…svět se dívá jinam, jako by vedení Palestinské samosprávy a Hamásu byli nějakým způsobem legitimními volenými politickými hráči v izraelské společnosti. Vždyť ani nejsou pravidelně voleni svými vlastními vládami!

…svět neodvrací zrak, když mediální cyklus stále ukazuje ironickou nepřiměřenou reakci proti Izraeli (tím neomlouvám případné nezákonné nebo nespravedlivé chování Izraele… jen zde poukazuji na ironii)

…svět neodvrací zrak, když velká mocná frakce izraelských občanů ztratila národní kompas a paměť na naši historii přežití a vítězství.

…svět neodvrací zrak, když se zdá, že izraelští představitelé vytvářejí digitální potravu pro nepřátelskou mediální propagandistickou mašinérii.

Sousední země a národy světa opět cítí krev.

Katar vynakládá až 30 milionů dolarů na Al-Džazíru, svou propagandistickou mašinérii a spolupracuje s hlavními mediálními dědictvími, jako je BBC.

Vzhledem k tomu, že ve Spojených státech začíná další volební cyklus a věci se začínají přiostřovat, v TRIBE Journal oficiálně vydáváme varování a většina z vás se bude dívat jinam, dokud nebude pozdě.

Budete potřebovat větší loď.

24.05.2022 05:22 Daniel Žingor321Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News