Praha Jeruzalém

„Na krk každé krávy zavěšují medailonek s odposlouchávacím a nahrávacím zařízením a někdy i kamery, aby mohli sledovat každý detail“ v palestinské vesnici, řekl publikaci jeden z vesnických starších.

Od: JNS.org, 4. ledna 2023

Podle zprávy organizace Palestinian Media Watch si starší palestinské vesnice vymyslel příběh o účasti izraelských hospodářských zvířat na špionážní činnosti, který oficiální zpravodajský deník palestinské samosprávy Al-Haját al-Džadída zveřejnil jako skutečnost.

„Na krk každé krávy zavěšují medailonek s odposlouchávacím a nahrávacím zařízením a někdy i kamery, aby mohli sledovat každý detail“ ve vesnici, uvedl stařešina.

Deník P.A. dále tvrdil, že jeden z palestinských vesnických starších spatřil izraelské krávy, které jsou ve skutečnosti „naverbovanými a vycvičenými“ špiony, řekl 27. prosince pro Al-Hayat Al-Jadida Rushd Morrar, starší vesnice Khirbet Yanun.

„Jedná se o naverbovaný a vycvičený dobytek, protože na krku každé krávy visí medailonek s odposlouchávacím a nahrávacím zařízením a někdy i kamery, aby mohli sledovat každý detail v Khirbet Yanun velký i malý.“

Stařec dodal, že „osadníci vypouštějí stáda divočáků“, aby ničili palestinskou úrodu.

10.01.2023 04:13 Daniel Žingor86Zdroj: United with Israel

Klíčová slova