Praha Jeruzalém

Na sociálních sítích kolují videa, která ukazují, jak střílet na izraelské policisty z bezprostřední blízkosti.

Od: Israel National News 31. března 2023 16:24

Na pozadí měsíce ramadánu, známého také jako měsíc džihádu, se na palestinských kanálech Telegramu šíří podněcující videa, která nabádají a dávají návod, jak různými způsoby provádět teroristické útoky.

Poslední video ze série, tzv: „Ó vlku, povstaň za mešitu Al-Aksá“, začíná videoklipy, na jejichž pozadí hraje smuteční melodie a které zachycují střelbu bezpečnostních složek na Chrámové hoře při rozhánění palestinských výtržníků a rozhánění demonstrací obušky v jeruzalémském Starém městě. Název má evokovat představu teroristického útoku ve stylu „osamělého vlka“, kdy jednotlivec spáchá teroristický čin bez podpory či předchozí koordinace.

Ve druhé části s rytmickou hudbou doporučuje a ilustruje možné palestinské reakce. První z nich je přiblížení se ke dvěma ozbrojeným policistům procházejícím ulicemi jeruzalémského Starého města a střelba zblízka do hlavy, následné sebrání obou zbraní a rychlý útěk z místa činu.

Ve druhém scénáři jsou jako cíle označeni dva policisté stojící na stráži na ulici ve Starém městě. Tvůrci videa doporučují přiblížit se k oběma policistům, aniž by vzbudili podezření, a teprve když stojí před nimi, vytáhnout zbraň ukrytou v kabátě a vystřelit na jejich těla, a poté se přiblížit a střelit je do hlavy, aby je skutečně zabili, a okamžitě z místa činu utéct.

02.04.2023 06:01 Daniel Žingor69Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.