Praha Jeruzalém

Dalo by se říci, že byla obětí zneužívání dětí, které vyrůstaly v kultuře nenávisti k Židům, teroru a oslavování „mučedníků“.

Od: United with Israel, 22. června 2023

Patnáctiletá palestinská dívka v Jeninu zemřela na následky zranění, která utrpěla při pondělní přestřelce mezi místními teroristy a izraelskými jednotkami během protiteroristického zásahu IDF. Podle očitých svědků se nacházela na zahradě před domem a zasáhla ji zbloudilá kulka.

Palestinské ministerstvo zdravotnictví oznámilo smrt Sadil Naghnaghiové ve středu ráno.

Kdo byla Naghnaghiová? Byla to nevinná dívka, která se ocitla v nesprávný čas na nesprávném místě?

Podle novináře Abu Aliho, který se zabývá arabskými záležitostmi, nikoli. „Ještě než začnete ronit slzy, dovolte mi, abych vám řekl, že Sadil nebyla průměrnou patnáctiletou školačkou, alespoň ne v izraelsko-západním pojetí,“ napsal.

Zajímavé je, že během středečního brífinku amerického ministerstva zahraničí reportér, který odsoudil Izrael a zeptal se, proč USA nadále dodávají židovskému státu vrtulníky, řekl mluvčímu ministerstva zahraničí Vedantu Patelovi, že dospívající dívka „by měla snít o chlapcích, školách a podobných věcech“.

Podle Abú Alího však Sadilová, která nosí hidžáb, „měla románek se ‚šahádou‘ (mučednictvím) a s ‚násilným odporem’“.

Sadil, která žel vyrůstala v rodině milující džihád – se dvěma bratranci „mučedníky“ a třemi dalšími vězněnými v Izraeli – „nejednou veřejně vyjádřila svou touhu po mučednictví. Její přátelé i okolí to věděli,“ uvádí se ve zprávě.

„Žádala si o mučednickou smrt celým svým srdcem a s plnou intenzitou… Gratulujeme ti, že jsi dosáhla toho, co jsi chtěla, ale naše srdce jsi spálila,“ napsala jedna z kamarádek na sociální síti po smrti Sadil.

Zpráva dále pokračuje:

„Na její profilové fotografii na Facebooku se objevuje jako mladá dívka v hidžábu a černém oblečení, držící pušku M16, a pod ní je napsáno: ‚Alláhu, dokončím svůj život podle tvé vůle, a za tím už je jen ráj‘.“

Profilové fotografie Sadil obsahují obrázky zbraní, uvedl Abu Ali s tím, že na jedné fotografii je její mladší bratr, asi desetiletý, který drží pušku.

Abú Alí dodal, že pochybuje, že o těchto skutečnostech budou informovat mainstreamová média.

26.06.2023 04:56 Daniel Žingor302Zdroj: United with Israel

Klíčová slova

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.