Praha Jeruzalém

Kulka vnikla do ložnice obyvatelky Lodu Ofry Laxové a minula ji o několik centimetrů. Starosta Lodu vyhrožuje: Svrhnu vládu.

Autor: Ofra Laxová 8. června 2023 4:47

Obyvatelka města Lod a pisatelka novin Beševa Ofra Laxová ve středu večer jako zázrakem přežila poté, co do ložnice jejího domu prolétla kulka.

„Dnes v noci se mi stal velký zázrak. Rozhodla jsem se jít brzy spát. V deset hodin večer v posteli. Město se skutečně otřásá od výstřelů, ale snažím se to ignorovat,“ napsala.

„Poslední zprávy na WhatsAppu, pak najednou poměrně blízká dávka střelby, výbuch a…. Vidím na sobě malé kousky dřeva. Jsem podezřívavá. Volám manželovi a on detekuje kulku, která vnikla do stolu vedle mé postele,“ vzpomíná.

„Začínáme se rozhlížet, nacházíme další střepy ze stolu. Podíváme se na okenici a vidíme díru, kterou vnikla kulka. Kulka vnikla do mé ložnice a minula mě o centimetry. Díky Bohu za zázrak!“

„A ještě k těm otázkám: Jak se to může stát ve velkém městě v Izraeli? Jak to dává smysl, že se tu střílí každou noc? A co je na tom pravdy? Nejen tady. Zadržuji dech a čekám, že se něco změní,“ napsala Laxová.

Starosta Lodu Jair Revivo v reakci uvedl: „Pokud nebude okamžitě přijat zákon Šin Bet o řešení arabské kriminality, budu volat po svržení vlády. Zvykněte si, že koalice má již 63 členů. Jednoho jsem naverboval a brzy naberu další čtyři.“

08.06.2023 05:11 Daniel Žingor98Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.