Praha Jeruzalém

Michael Kapach, otec El-Roie Kapacha, říká, že stav jeho syna se zlepšuje a stabilizuje.

Od: Israel National News 17. července 2023, 12:06

Michael Kapach, otec El-Roie Kapacha, který byl v neděli zraněn při střeleckém útoku poblíž křižovatky Tekoa, uvedl, že stav jeho syna se zlepšuje a stabilizuje.

„Situace se stále zlepšuje. Kulka se skutečně dotkla jeho jater a díky Bohu se tam stal velký zázrak. Směřuje ke stabilizaci a uzdravení,“ řekl otec v rozhovoru s médii.

„Jel se svými dvěma dcerami na letní tábor do Tekoa, a když zastavil na křižovatce a chtěl odbočit doleva, projelo kolem auto a postřelilo ho. Byl jsem zrovna uprostřed schůzky, na které jsem se připravoval na nadcházející školní rok. Bydlím v Meronu a byl jsem na schůzce, kde učím, když jsem se dozvěděl, co se stalo,“ řekl otec.

„Je těžké slyšet takové zprávy, celou cestu z Meronu až sem, která se zdála být věčností, jsme byli v nejistotě, protože jsme nevěděli, co nám řeknou. Když jsme přijeli, uklidnili jsme se. Viděli jsme naše vnučky a ty byly relativně nezraněné. Díky Bohu, byl to velký zázrak,“ dodal.

Poznamenal, že „rodiče naší snachy, El-Roiovy manželky, byli před 18 lety zavražděni při útoku v Kissufimu. Tento příběh nám připomíná nepříjemné věci. Díky Bohu, že to skončilo tímto způsobem.“

17.07.2023 05:52 Daniel Žingor58Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.