Praha Jeruzalém

„Vyzýváme všechny naše bojovníky a vojenské buňky, aby útočili na sionistického nepřítele, včetně Tel Avivu,“ uvádí Brigáda mučedníků al-Aksá – součást hnutí Fatah.

Autor: Dalit Halevi 8. července 2023 21:00

Brigády mučedníků al-Aksá hnutí Fatah vyhlásily situaci otevřeného válečného konfliktu s Izraelem a daly svým „bojovníkům“ pokyn, aby útočili na izraelské cíle, včetně Tel Avivu a to bez rozlišování (jestli jde o útok na vojáky či civilisty).

V čele hnutí Fatah stojí předseda Palestinské samosprávy Mahmúd Abbás.

Oznámení, které zveřejnily „Brigády mučedníků al-Aksá – Falastin/Bejt Omer rychlé reakce“, vyzvalo „všechny bojovníky na Západním břehu“, aby přešli do režimu „všeobecné pohotovosti“.

„Obdrželi jsme pokyny. Tímto vyhlašujeme vystupňování všeobecné pohotovosti všech našich bojovníků na nejvyšší stupeň, kterým je otevřená válka,“ napsala tato skupina na Telegramu.

„Vyzýváme všechny naše bojovníky a vojenské buňky, aby na každém místě Západního břehu zaútočili na sionistického nepřítele a všechny jeho složky, a to i v křehkém srdci tohoto útvaru, Tel Avivu.“

„Jedná se o revoluci a ozbrojenou intifádu, která bude pokračovat až do vítězství. Milost našim hrdinným mučedníkům, uzdravení našim hrdinným zraněným a svobodu našim hrdinným vězňům.“

09.07.2023 05:19 Daniel Žingor174Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

1 komentář

  1. RICHARD KURAS

    9. 7. 2023

    Odpovědět

    ABBAS JE NACISTICKE VRAZEDNE PRSA

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.