Praha Jeruzalém

Nejde jen o zabití všech Židů na planetě. Ne, cílem fanatických pravověrných z Hamásu není nic menšího než vytvořit svět, kde všude dominuje islám a kde všude vládnou muslimové.

Autor: Hugh Fitzgerald, 20. října 2023

Mahmúd al-Zahár je hlavním politickým vůdcem Hamásu. O cíli této teroristické skupiny nešetří slovy. Není jím jen zničení Izraele a jeho nahrazení palestinským státem „od řeky k moři“. Nejde jen o vyvraždění všech Židů na planetě. Ne, cílem fanatických pravověrných z Hamásu není nic menšího než vytvořit svět, kde všude dominuje islám a kde všude vládnou muslimové.

Na internetu se znovu objevily záběry vysokého představitele Hamásu Mahmúda al-Zahara, který vyzývá k ovládnutí světa.

„Věříme v to, co řekl náš prorok Mohamed: Alláh kvůli mně přiblížil konce světa k sobě a já jsem viděl jeho východní i západní konec. Nadvláda mého národa by dosáhla těch končin, které byly přiblíženy ke mně,“ řekl Zahar ve videu, které bylo zveřejněno na televizní stanici MEMRI v prosinci 2022.

„Celých 510 milionů kilometrů čtverečních planety Země se dostane pod (systém), kde nebude existovat žádné bezpráví, žádný útlak, žádný sionismus, žádné zrádné křesťanství a žádné zabíjení a zločiny, jaké jsou páchány na Palestincích a na Arabech ve všech arabských zemích, v Libanonu, Sýrii, Iráku a dalších zemích,“ řekl.

Co to znamená? V tomto novém statečném světě, kterému vládnou muslimové a pro muslimy, nebude místo pro Izrael, ale ani pro Ameriku, Francii, Velkou Británii, Itálii, Německo, Indii nebo Brazílii. Celá planeta se dostane pod vládu islámu. Zeměkouli pokryje jeden obrovský Dar al-Islám a zřejmě v něm nebude místo ani pro existenci těch nejskrčenějších dhimmí, takže Al-Zaharův halucinační cíl bude pro nemuslimy mnohem horší než to, co dosud snášeli pod muslimskou nadvládou.

Už nebudou mít možnost přežít jako dhimmí, ať už budou jakkoli ubozí; jejich jedinou alternativou bude okamžitá konverze nebo smrt. Ve slavné islámské budoucnosti, o níž je Al-Zahar přesvědčen, že přijde, nebude pro jiná náboženství místo. Nebude zde „žádný sionismus (tj. judaismus)“ a „žádné zrádné křesťanství“.

Zopakujme to: Mahmúd al-Zahár, jeden ze spoluzakladatelů Hamásu v roce 1987 a nejvyšší představitel Hamásu, který stále žije v Gaze, má cíl, který by měl znepokojovat všechny nemuslimy. Tímto cílem je, abychom to zopakovali, toto:

„Celých 510 milionů kilometrů čtverečních planety Země bude podřízeno (systému), kde nebude existovat žádné bezpráví, žádný útlak, žádný sionismus, žádné zrádné křesťanství.“

Až izraelská vojska konečně vstoupí do Gazy, aby vyhladila Hamás, budou vyhlazovat lidi, kteří se baví tím, že uřezávají hlavy kojencům a dětem, upalují rodiny zaživa v jejich domech, znásilňují a vraždí mladé dívky, jejichž těla radostně vystavují na korbě náklaďáků a fotografie mrtvoly starší paní zveřejňují na Facebooku, aby ji viděli její příbuzní. Mrzačení těl – vytahování vnitřností, vydloubávání očí, odřezávání genitálií a strkání do úst mrtvých – to všechno Hamás dělal, ale Izraelci, kteří viděli důkazy, se nedokázali přinutit o tom veřejně mluvit. To je Hamás, který má v úmyslu odstranit ze země všechny Židy a křesťany a přenechat celý svět těm, které Oriana Fallaci pohrdavě označila za „syny Alláha“.

Až bude příště mluvčí Hamásu, kterému se bude lámat hlas předstíraným zoufalstvím nad těmi hroznými Izraelci, kteří bez jakéhokoli důvodu shazují bomby v Gaze, v rozhlase nebo v televizi vysvětlovat, že Hamás chce pouze „osvobodit náš lid z vězení pod širým nebem, ve kterém žijeme už více než 50 let“, buďte připraveni připomenout jemu i příliš důvěřivým posluchačům, co spoluzakladatel Hamásu ještě loni v prosinci stanovil jako cíle této teroristické skupiny. To by mělo znamenat blahodárný šok pro ty, kteří dosud nevěděli, co má Hamás v úmyslu, co znamená džihád a proč žel tento celosvětový džihád nikdy neskončí.

23.10.2023 05:37 Daniel Žingor1711Zdroj: World Israel News

Klíčová slova

4 komentáře

 1. Jindřich Mitter

  3. 11. 2023

  Odpovědět

  Tyto fanatiky bude nutné prostě zabít. jinak zabijí oni nás.

 2. Karel Pittner

  25. 10. 2023

  Odpovědět

  Ten člověk by měl být odsouzen a jestli se k tomu jeho spoluvěrci záporně nevyjádří, tak je to stejná pakáž jako on. Takovým lidem máme pomáhat ? Lidi vzbudˇte se. Pořád Vám to nedochází. Vždyť ten zkurvenec mluví o naší likvidaci.

 3. Jaromír Vykoukal

  23. 10. 2023

  Odpovědět

  Takže je jasno. Bohužel naprosto zpitomělá většina EU to sice slyší ale nechce slyšet, vidí a nechce vidět a hlavně je zbabělá a politicky tak zprofanovaná korektností, že s tím nic neudělá. Kdo se ozve , je okamžitě xenofob, islamofob a kdovíco ještě.

  • Andrea

   23. 10. 2023

   Odpovědět

   Dobré ste to vystihol, Jaromír. My reformovani kresťania tomu hovoríme Boží súd. Ponechanie zatvrdlivosti srdca. Boh ponechal ľudí EU, Ameriky a vlastne zvyšku sveta zlú, ktoré si vybrali. Ponechani v slepote. Ako hady, ktoré nemajú uši. Ale v najväčšom suzeni dejín ľudstva Boh prejaví svoju veľkosť aj tým, že prebudí obrovský zástup ľudí,ktorí uveria v Neho a....položia svoj život za Neho a vieru v krutom prenasledovani.

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.