Praha Jeruzalém

Síly IDF operovaly v oblasti Zaytun a v oblasti Jabalya. Během operační činnosti se jednotky setkaly s četnými teroristy.

Od: Israel National News 18. listopadu 2023 17:21

Jižní velitelství pokračuje v rozšiřování operační činnosti v dalších čtvrtích v oblasti Pásma Gazy a provádělo operační činnost v oblastech Zaytun a Jabalya s cílem zasáhnout teroristy a zasáhnout infrastrukturu Hamásu.

Jednotky 36. divize operují proti praporu „Zaytun“, jednomu z hlavních praporů Hamásu, ve čtvrti Zaytun ve městě Gaza. Souběžně s tím operují další jednotky na předměstích Zaytunu, včetně Sheikh Ijlin a Rimal, a čistí tyto oblasti od teroristů a zasahují teroristickou infrastrukturu.

Jednotky 162. divize operují na předměstí Džabalja. V této oblasti se nachází velitelské a řídící centrum brigády Severní Gaza a nachází se zde jedna z nejvýznamnějších teroristických bašt, ve které operují čtyři prapory Hamásu.

Ženijní jednotky, pěchota a obrněné sbory divizí za asistence IAF narážejí na teroristy, kteří záměrně operují z civilních oblastí a pokoušejí se na jednotky útočit pomocí protitankových střel a výbušných zařízení. Během střetů bylo zabito mnoho teroristů a jednotky zasáhly velké množství teroristických infrastruktur, včetně podzemní infrastruktury a významných cílů teroristické organizace.

19.11.2023 05:05 Daniel Žingor138Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.