Praha Jeruzalém

Jednotky IDF pokračují v tvrdých bojích proti teroristům Hamásu v Gaze.

Israel National News 2. listopadu 2023 19:29

Jednotky IDF pokračují v ostrých bojích proti teroristům z Hamásu v pásmu Gazy, přičemž lokalizují zbraně a ničí teroristickou infrastrukturu a vojenské komplexy Hamásu.

Během těchto bojů jednotky IDF zlikvidovaly přibližně 130 teroristů.

Kromě toho letouny IAF řízené vojáky na zemi zasáhly řadu vojenských velitelských a řídicích středisek používaných vysokými představiteli teroristického hnutí Hamas. Vojáci zasáhli teroristickou infrastrukturu, která byla záměrně umístěna v civilních oblastech, a také vojenské komplexy.

Kromě toho v rámci úsilí o podporu pozemních jednotek IDF zasáhl raketový člun izraelského námořnictva budovy vybavené výbušninami a pozorovací stanoviště využívané teroristickou organizací Hamas.

Současně izraelské námořní síly a letadla IDF zasáhly teroristické cíle patřící námořním silám Hamásu, včetně struktur, které byly určeny k plánování a provádění teroristických útoků.

03.11.2023 04:12 Daniel Žingor152Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

1 komentář

  1. Jaromír Vykoukal

    3. 11. 2023

    Odpovědět

    Toto se mělo udělat asi už dříve. Prostě to projít plošně, teroristy zlikvidovat a co je k teroru zničit. Potom to celé předat OSN a ať se předvedou jací jsou kadeti. Desítky let palestinské Araby rozmazlovali, platili jim za vraždění, jakýkoliv zločin jim odpustili a omluvili..

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.