Praha Jeruzalém

Televize Al-Džazíra omylem odvysílala záběry teroristů Hamásu v Indonéské nemocnici v Gaze, které jsou dalším důkazem, že Hamás využívá civilisty jako lidské štíty.

Od: Israel National News 9. listopadu 2023 23:48

Televize Al-Džazíra omylem odvysílala záběry teroristů Hamásu uvnitř indonéské nemocnice v Gaze, čímž poskytla další důkaz o tom, že Hamás využívá civilisty jako lidské štíty a operuje mimo civilní oblasti.

Mluvčí IDF nedávno poskytl důkaz, že Hamás běžně a v případě nouze využívá humanitární infrastrukturu v pásmu Gazy ve prospěch svých teroristických aktivit a k ochraně svých teroristů a vůdců teroristické organizace.

Ústředím činnosti organizace v pásmu Gazy je nemocnice Šifa, která je ústřední a největší nemocnicí v pásmu Gazy a nachází se v centru města Gazy.

Ve čtvrtek zdroj z IDF uvedl, že vojáci lokalizovali zařízení na výrobu a skladování zbraní Hamásu uvnitř obytné budovy, hned vedle dětského pokoje.

Při operaci v Gaze vojáci objevili zařízení na výrobu a skladování zbraní Hamásu, které slouží k výrobě a skladování bezpilotních letounů a zbraní.

Objekt se nacházel v obytné budově v těsné blízkosti škol v centru čtvrti Sheikh Radwan na severu Gazy.

V budově byly nalezeny výbušniny a operační plány Hamásu hned vedle dětského pokoje.

10.11.2023 05:36 Daniel Žingor519Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.