Praha Jeruzalém

Jednotky IDF z výsadkové brigády zabily v Chán Júnisu za posledních 24 hodin desítky teroristů.

Od: Israel National News 7. února 2024 10:28

Mluvčí jednotky IDF dnes ráno (ve středu) oznámil, že pozemní jednotky pokračují v koordinaci s IAF a izraelským námořnictvem v cílených náletech na teroristické objekty a úderech na teroristické cíle v celém pásmu Gazy.

Jednotky IDF z výsadkové brigády zabily za posledních 24 hodin v Chán Júnisu desítky teroristů. Při jednom incidentu vojáci narazili na ozbrojenou teroristickou buňku a zlikvidovali ji. Vojáci také nalezli velké množství zbraní včetně pušek AK-47, granátů a výbušných zařízení.

Dále se jednotky IDF operující v západní části Chán Júnisu střetly se třemi ozbrojenými teroristy, kteří na ně vypálili protitankové střely. Vojáci zabili teroristy spolu s několika dalšími teroristy v boji zblízka. Současně vojáci IDF provedli cílené nálety na areál využívaný k bojovým akcím, kde zabili několik teroristů a lokalizovali zbraně a tunelové šachty.

Při další akci v Chán Júnisu identifikovali vojáci IDF v oblasti teroristu. V koordinaci s IAF se vojáci zaměřili na teroristu a zlikvidovali ho při leteckém útoku. Následně byli v okolí identifikováni další tři teroristé, kteří byli při zásahu zabiti.

Kromě toho jednotky IDF zabily několik teroristů a nalezly zbraně a dokumenty patřící teroristické organizaci Hamas.

08.02.2024 05:02 Daniel Žingor149Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.