Praha Jeruzalém

Manar Mahmúd Muhammad Kasem, příslušník námořních sil teroristické organizace Islámský džihád, poskytl svým vyšetřovatelům mrazivý popis zvěrstev spáchaných 7. října.

Od: Israel National News 28. března 2024, 17:00

Jednotka 504 zpravodajského ředitelství ve čtvrtek zveřejnila záběry z výslechu teroristy teroristické organizace Islámský džihád, který se přiznal ke znásilnění izraelské ženy během masakru a k vraždění civilistů.

Terorista Manar Mahmúd Muhammad Kasem, příslušník námořních sil teroristické organizace Islámský džihád, byl zadržen počátkem března vojáky jednotky 504, kteří operovali v rámci 98. divize v oblasti Chán Júnis.

Při výslechu přesně popsal zvěrstva, kterých se dopustil: „Ovládl mě ďábel, položil jsem ji na zem, začal ji svlékat a udělal jsem, co jsem udělal.“ V roce 2007 se mu podařilo získat od policie finanční podporu.

Mluvčí IDF prohlásil: „Záběry z výslechu jsou dalším důkazem náporu vražd a sexuálního násilí ze strany teroristických organizací 7. října ve snaze, aby byly slyšet hlasy těch, kteří již nemohou vyprávět.“

29.03.2024 05:07 Daniel Žingor251Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.