Praha Jeruzalém

Brigády mučedníků Al-Aksá, vojenská odnož hnutí Fatah, informují o svých každodenních bojích se silami IDF v Judeji a Samaří a v pásmu Gazy, včetně střelby z minometů na IDF v komplexu nemocnice Šifa.

Od: Israel National News 31. března 2024 21:37

Hnutí Fatah v čele s Mahmúdem Abbásem (Abú Mazenem) definuje „první národní prioritu“ v následujícím prohlášení: „Posílení pevného postavení našeho lidu v jeho vlasti a zabránění deportaci, která končí odstraněním okupace a realizací svobody, nezávislosti a návratu.“

Telegramový kanál Brigád mučedníků al-Aksá, vojenské složky hnutí Fatah, zveřejnil plakát, na němž je vidět ozbrojený příslušník organizace s nápisem: „Budeme vás pronásledovat, ať jste kdekoli“. Na dalším plakátu jsou teroristé organizace Muhammad Manasra a Mudžáhid Barakat Mansúr oslavováni jako „hrdinové“.

Muhammad Manasra, důstojník palestinské policie, zabil při útoku u Eli 57letého Jicchaka Zeigera ze Šavei Šomron a 16,5letou Uriju Hartumovou z Dolevu a Mudžáhid Barakat Mansúr zabil při útoku u Dolevu generálmajora Ilaje Davida Garfinkela.

Brigády mučedníků Al-Aksá v Judeji a Samaří a v Pásmu Gazy hlásí také podrobnosti o své každodenní teroristické činnosti. ¨Jejich operativci 30. března stříleli a házeli výbušniny na jednotky IDF v Qabatii, Tubasu a Qalqilyi a také stříleli ze zálohy na jednotky IDF v oblasti Khan Yunis a na vojáky pohybující se v oblasti Al-Marraqa v centru pásma Gazy.

Dne 31. března ozbrojenci organizace stříleli a házeli výbušniny na vojenské jednotky, které vstoupily do tábora Balata v Qalqilya a do osady al-Yamun západně od Jeninu, a také odpálili minometné bomby na velitelství IDF v areálu nemocnice Shifa v Gaze.

01.04.2024 05:37 Daniel Žingor164Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.