Praha Jeruzalém

Joe Biden je slabý a zlý člověk, který nedokáže rozlišit dobro od zla – a on, nikoli Trump, je zodpovědný za zničení americké pověsti, moci a vlivu v zahraničí.

Autor: Mark Meckler 14. května 2024 18:51

Během prezidentství Donalda Trumpa měl liberální establishment ve zvyku poučovat ho o tom, jak jeho činy poškozují pověst Ameriky v zahraničí.

„Čtyři roky zanedbávání, unilateralismu a neúspěšné diplomacie zanechaly americká spojenectví v troskách,“ rozčiloval se Pete Buttigieg. „Mezi všemi Trumpovými zahraničněpolitickými dědictvími totiž možná žádné nemá větší důsledky než škody, které způsobil americkému postavení, vlivu a moci ve světě tím, že oslabil systém partnerství a spojenectví, který země po desetiletí vytvářela a na který se spoléhala.“

A pak, aby „zvrátily škody“, zvolily tytéž liberální elity senilního domácího mazlíčka, který sotva zná své vlastní jméno a zradí americké spojence podle rozmaru neukázněného davu antisemitů na univerzitních kampusech: Prezident Biden – muž, který byl podle nové knihy pověřen záchranou „globální budoucnosti Ameriky“ – jednou provždy dokázal, že mu jako spojenci nelze věřit, když se klaní íránskému režimu, teroristům z Hamásu a okrajovým šíleným radikálům a opouští Izrael, když je k tomu vystaven sebemenšímu tlaku.

V nedávném rozhovoru pro CNN Biden varoval a prohlásil, že Spojené státy odepřou Izraeli vojenskou pomoc, pokud vstoupí do Rafáhu, poslední bašty Hamásu v Gaze, aby tuto teroristickou organizaci zlikvidoval. Jinými slovy, po sedmi měsících bojů si židovský stát musí vybrat mezi ukončením války (porážkou Hamásu) a udržením americké podpory.

Jistě, pro Izraelce a premiéra Benjamina Netanjahua není umožnění útěku teroristů prostě žádnou možností. Vyzývavý Netanjahu skutečně vypálil: „Jsme odhodláni a jednotní porazit našeho nepřítele a ty, kteří usilují o naše zničení. Pokud budeme muset zůstat sami, zůstaneme sami.“

Nicméně ztráta americké podpory se může ukázat jako nákladná – vysoká cena, která padá přímo na bedra Joea Bidena.

Představte si, že po tisících ztracených životů obkličujete smrtící extremisty, kteří vraždí vaše lidi, znásilňují vaše ženy a unášejí civilisty (Izraelce i Američany), jen aby vám váš „spojenec“ oznámil, že s nimi nemůžete skoncovat – že musíte s nepřítelem jednat shovívavě, protože prezident se bojí několika rozvášněných demonstrantů. Je to víc než jen šílenství – je to zlo.

Úplné a naprosté zlo.

Biden už odmítá dát Izraelcům chytré bomby – vysoce cílenou munici. To bude vyžadovat, aby používali méně přesnou technologii; tím pádem dojde k mnohem větším vedlejším škodám a zemře více civilistů. Tuto krev bude mít na rukou Joe Biden.

Média se samozřejmě budou snažit tuto zradu obhajovat jako jakýsi prozíravý diplomatický čin. Všichni ale víme, že je to lepší: Biden překročil střed a nyní napomáhá známé teroristické organizaci, protože je slabý, ubohý a naprosto nemorální.

Hamas a Írán samozřejmě kapitulaci Joea Bidena oslavují. Koneckonců jim usnadnil vedení jejich nacistické války proti světu. Navíc dal světu najevo, že se na USA již nelze spoléhat, že budou bránit své spojence nebo vzdorovat svým nepřátelům. Žel bychom se neměli divit, pokud si ostatní teroristické skupiny vyloží tuto zbabělost jako zelenou pro zdvojnásobení svého úsilí proti Izraeli – nebo dokonce proti samotné Americe.

Tolik k záchraně globální budoucnosti Ameriky, Joe.

Robert Gates, ministr obrany za vlády Baracka Obamy, kdysi usoudil, že se Biden „v posledních čtyřech desetiletích mýlil téměř ve všech důležitých otázkách zahraniční politiky a národní bezpečnosti“. Bidenovo prezidentství mu umožnilo povýšit tuto hloupost do nových výšin, protože má prakticky neomezenou moc. Nyní, po zpackaném stažení z Afghánistánu, válce na Ukrajině, hrůzách 7. října a ráně do zad Izraeli – nemluvě o zhroucení našich vlastních hranic – si můžeme jen představovat volný pád, který by nastal během druhého Bidenova funkčního období.

Tento prezident opustil naše spojence v Hongkongu, Afghánistánu a Izraeli. Opustil americký lid. Jako zemi nám nelze věřit. Naši nepřátelé se osmělili, naše armáda byla oslabena, naši spojenci se snaží najít nová spojenectví a my za to budeme platit krví a poklady po celé příští generace.

Joe Biden je zkrátka slabý a zlý člověk, který nedokáže rozlišit dobro od zla – a on, nikoli Trump, je zodpovědný za zničení americké pověsti, moci a vlivu v zahraničí.

15.05.2024 05:22 Daniel Žingor205Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

1 komentář

  1. Petr Moravec

    16. 5. 2024

    Odpovědět

    Konečně to někdo řekl naplno a nahlas, že strýček Joe je zrádce a lhář. Bylo to jasné už před 2 roky, kdy se objímal s arcivrahem Abbásem, ale mnohé zmátl svým gestem okamžitého příjezdu do Izralele po útoku ze 7.10.2023, dojemnými slovy o neochvějné podpoře, jakož i vyslání letadlových lodí k břehům Izraele. Bylo to sice krásné a v tu chvíli i velmi potřebné, leč, jak se ukázalo, bylo to jen gesto, mající posílit vliv USA v Izraeli a udělat si předmostí pro prosazování své pro-iránské politiky. To co následovalo potom byly bezprecedentní skutky zrady a pokrytectví. Od zamlžování, kdo za útokem stojí, prosazování odměny terorismu v podobě 2 státního řešení, přes lhaní o humanitární krizí a hladomoru za účelem postavení mola coby Katarského trojského koně, až po zrazování od zničení Hamásu útokem na Rafah.

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.