Praha Jeruzalém

Ahmed Jásir Alkara se zúčastnil masakru 7. října v obcích na jihu Izraele a byl významným operativcem protitankových raket, který během války podnikal útoky na jednotky IDF.

Od: Israel National News 22. května 2024 9:05

IDF oznámila, že na základě přesných zpravodajských informací IAF zasáhla a zlikvidovala teroristu Hamásu Ahmeda Jásira Alkara v Chán Júnisu. Ahmed Jásir Alkara se podílel na masakru 7. října v obcích na jihu Izraele a byl významným operativcem protitankových raket, který během války prováděl útoky na jednotky IDF.

Během příprav na operaci IDF úder přerušila poté, co bylo poblíž teroristy Ahmeda Jásira Alkary identifikováno dítě. Poté, co IAF vyčkala, až se dítě přestane nacházet v blízkosti teroristy, zlikvidovala Alkaru spolu s dalšími dvěma teroristickými operativci: Saib Raed Abu Riba, terorista hnutí Hamas Nukhba, a Ans Muhammad Abu Ragila, terorista hnutí Islámský džihád.

Při další operaci zlikvidovaly stíhačky IAF řízené zpravodajskou službou pět teroristů Hamásu operujících ve škole Faami Aljerjawi v Daraj Tuffah na severu pásma Gazy. Mezi teroristy, kteří byli zlikvidováni, byl Fadi Salim, vedoucí propagandy v brigádě Hamásu v Gaze, a také tři agenti zpravodajské služby Hamásu a další terorista z organizace Nukhba.

Jedná se o další důkaz toho, že Hamás systematicky využívá civilní infrastrukturu, včetně škol, nemocnic a obytných budov, pro svou teroristickou činnost v pásmu Gazy.

23.05.2024 04:57 Daniel Žingor174Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho tedy se svými přáteli! Případně děkujeme za Vaši štědrost…
Další možnosti najdete na stránce podpořte nás.

150 Kč
350 Kč
1500 Kč
Jiná částka

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.