Praha Jeruzalém

Trump na Twitteru: Naše velké případy ukazující neústavnost voleb roku 2020 budou již brzy podány!

Od: Arutz Sheva, 16. listopadu 2020 3:49

Americký prezident Donald Trump v neděli oznámil, že brzy otevře „velké kauzy“ zpochybňující výsledky voleb 2020.

„Mnoho ze soudních sporů přednášených teď po celé zemi nepředkládáme my, ale ti, kteří viděli ty hrozné podvody. Naše velké případy, které poukážou na neústavnost voleb roku 2020 a naše rozhořčení nad tím, co se stalo, aby byly jejich výsledky pozměněny, budou podány už brzy!“ napsal na Twitteru.

O několik hodin později přidal Trump k tomuto tématu delší tweet.

„Proč fake news média neustále předkládají, že Joe Biden převezme prezidentský účad, aniž by naší straně alespoň umožnila ukázat, na co se právě připravujeme a jak zle byla naše velká ústava ve volbách v roce 2020 rozbita a pošlapána. Byla napadena tak, jako snad nikdy předtím!“ napsal.

„Od velkého počtu pozorovatelů hlasování, kteří byli v mnoha našich státech z místností pro sčítání hlasů vyhozeni, přes miliony hlasovacích lístků, které demokraté pozměnili, pouze pro demokraty, přes hlasování po skončení voleb, až po používání hlasovacího systému Dominion vlastněného radikální levicí, který odmítl Texas a mnoho dalších, protože to, podle těch, kteří mají hlídat naši ústavu, nebylo dobré nebo bezpečné, aby falešné výsledky korespondenčních voleb roku 2020 nemohly obstát. Svět se dívá!“ dodal Trump.

Dříve v neděli se chvíli jakoby zdálo, že Trump přiřkl vítězství v prezidentských volbách 2020 bývalému viceprezidentovi Joe Bidenovi.

„Vyhrál, protože byly volby zfalšované,“ tweetoval Trump.

„NEBYLI PŘIPUŠTĚNI ŽÁDNÍ POZOROVATELÉ VOLEB, hlasování sestaveno radikálně levicovou  soukromou společností Dominion, se špatnou pověstí a mizerným vybavením, která se nebyla schopna kvalifikovat ani pro Texas (kde jsem hodně vyhrál!), fake & mlčící média , & bude toho víc!“

Později však Trump vydal novou sérii tweetů s tím, že závod nevzdal a dodal, že nakonec zvítězí.

„ZFALŠOVANÉ VOLBY. VYHRAJEME! Vyhrál pouze v očích FAKE MEDIA NEWS. NIC nevzdávám! Máme před sebou dlouhou cestu. Toto byly ZFALŠOVANÉ VOLBY!“ napsal.

V pátek televizní splečnosti projektovaly Bidenovo vítězství v Georgii, čímž se konečný stav hlasů ustanovil na 306 pro Bidena a 232 pro Trumpa.

Ve čtvrtek v noci oznámily, že Biden získal Arizonu NBC News a CNN. Tím se připojily k Fox News a Associated Press, které obě ohlásily Bidenovo vítězství v Arizoně už při volební noci.

Trumpova kampaň tyto odhady odmítla. Boris Epshteyn, strategický poradce kampaně Trump 2020, se pro Newsmax vyjádřil optimisticky s tím, že Trump v Arizoně nakonec zvítězí, přestože na Bidena stále ztřácí víc než 11 000 hlasů.

 

16. 11. 2020 06:49 177 Daniel Žingor Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

Buďte v obraze

Přihlaste se k zasíláni novinek emailem