Praha Jeruzalém

IDF zahájila o šabatu pátrání po útočníkovi, který se pokusil zaútočit střelbou a autem u Ya'badu poblíž Jeninu. Nebyly hlášeny žádné ztráty na straně IDF.

Od: Arutz Sheva, 9. ledna 2021, 17:40

Vojáci IDF v poledne o šabatu zahájili pátrání po útočníkovi, který se pokusil zaútočit střelbou a autem u vesnice Ya'bad v oblasti Jeninu. Na místě byla nalezena útočníkova zbraň Carlo.

Vojáci byli za kontrolním stanovištěm na vojenském postu poblíž Ya'badu v brigádě Menashe. IDF zajistila kontrolní stanoviště a zahájila pátrání.

IDF uvedla, že „dvě vozidla zastavila na vojenském kontrolním stanovišti poblíž vesnice Ya'bad v oblasti brigády Menashe. Po dokončení prohlídky prvního vozidla dva teroristé ve druhém vozidle se na vojáky IDF rozjeli a pokusili se je přejet. Vozidlo sice jednoho vojáka IDF zasáhlo, ten ale ani nepotřeboval lékařskou pomoc.

„Při pokusu o střelbu na vojáky vypadla z vozidla teroristů zbraň Carlo. Tato zbraň byla jednotkami IDF zadržena. Vojáci zajistili kontrolní stanoviště a zahájili pronásledování auta teroristů.“

 

10. 01. 2021 06:21 80 Daniel Žingor Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Buďte v obraze

Přihlaste se k zasíláni novinek emailem