Praha Jeruzalém

Kolik rezolucí OSN přijala proti íránskému vraždění protestujících občanů? Uhodli jste.

Autor: Giulio Meotti, 19.11.2019 12:10

Palestinský islámský džihád minulý týden použil proti Izraeli novou raketu s 300 kilogramovou hlavicí. Channel 12 citovaly informace tajných služeb s tím, že raketa, která zanechala v jižním Izraeli obrovský šestnáctimetrový kráter, byla vyvinuta s pomocí „íránských techniků“. Zpráva uvádí, že se Islámskému džihádu podařilo překonat technické možnosti teroristické skupiny Hamas a vybavit se raketami podobnými raketám Hizballáhu v Libanonu.

Současně se nejvyšší íránský vůdce Ali Khamenei vrátil k hrozbám zničení židovského státu. „Zničení Izraele znamená zničení tohoto režimu a zločinců, jako je Netanjahu, nikoli Židů,“ řekl ayatollah Khamenei. „Eliminace Izraele znamená, že Palestinci, muslimové, křesťané a Židé, kteří jsou skutečnými vlastníky palestinské země, musí být schopni rozhodnout o svém osudu.“ Iránci jsou chytří a ví, jak se připojit k vizi Západu, která se v některých aspektech od vize ayatollaha nijak neliší.

Zatímco ozbrojené křídlo Íránu v Gaze vypouštělo na Izrael 450 raket a vůdce íránské islámské revoluce hovořil o „zničení Izraele“, OSN zorganizovala nejintenzivnější diplomatický útok na Jeruzalém.

V pátek čtvrtá komise Valného shromáždění OSN hlasovala v osmi rezolucích proti Izraeli. Žádná z nich nemluví o Palestinském islámském džihádu. „Pomoc palestinským uprchlíkům“, „uprchlíci povstavší v důsledku války v roce 1967“, „pomoc palestinským uprchlíkům“, „palestinský majetek“, „jak izraelské akce ovlivňující lidská práva Palestinců“, „izraelské osady“, „okupovaný Jeruzalém“ a „okupované syrské Golanské výšiny“.

„Jde o útok na mír, útok zejména mnoha spojenci USA,“ řekl americký velvyslanec při OSN Kelly Craft. Mezi západními zeměmi hlasovalo proti osmi rezolucím pouze Kanada a Austrálie. Nebylo možné, aby se to stalo. Mohlo a mělo být něco uděláno. Itálie, moje země, hlasovala pro všech osm iniciativ, které chce blok islámských zemí.

A v kolika rezolucích hlasovala OSN o Íránu, který jen v posledních dnech zabil deset protestujících a tisíce jich pozatýkal? Nula.

A v kolika o Číně, která stále brutáně potlačuje obyvatele Hongkongu? Nula.

Nulová je také důvěryhodnost OSN a evropských zemí, které sedí v „palácích“ humanitarismu namířeného proti židovskému obětnímu beránkovi. Čelíme civilizační katastrofě.

 

22. 11. 2019 06:10 818 Daniel Žingor Zdroj: World Israel News

Klíčová slova

Buďte v obraze

Přihlaste se k zasíláni novinek emailem