Praha Jeruzalém
Hlavní stranka > Akce

ICEJ CONNECTION 2020

15. 10. 2020 00:00 - 17. 10. 2020 12:00

Ani chaos a nejistota uplynulých měsíců nezastavily přípravy naší první konference ICEJ Connection ve Slezsku v termínu 15. – 17. 10. 2020. Věříme, že v této době bude fyzické setkání možné. Proto česká a slovenská pobočka ICEJ srdečně zve křesťany z Česka, Slovenska a Polska na tuto akci, která je zamýšlena jako první ročník. Chceme založit tradici a zveme vás, abyste byli u toho. Naším cílem je, aby se česká, slovenská a polská církev dozvídala z první ruky o velkých věcech, které Bůh dělá ve světě, a zvláště v Izraeli a na Blízkém východě, a aby se také do tohoto díla aktivně zapojila.

Pozvání na konferenci potvrdili hlavní dva zahraniční řečníci z Izraele, židovský mesiánský pastor Israel Pochtar z Ašdodu a Saleem Shalash, arabský pastor z Nazaretu. Krátké rozhovory s nimi si můžete poslechnout (v angličtině s českými titulky) na webu www.icej.cz/connection. Kromě toho je potvrzena hebrejská chválící skupina pod vedením Shilo Ben Hoda.

Vzhledem k neustále se měnícím podmínkám jsme se rozhodli, že místo konání, původně plánované v Třinci, přesuneme do Českého Těšína. Otevřeli jsme online registraci na www.icej.cz/connection. Registrace vám zaručí účast na celém programu: čtvrtek večer, pátek celý den a sobotu dopoledne. Počet míst je omezený, proto registraci neodkládejte a proveďte ji ještě dnes - kliknutím zde.

odkaz na icej.cz/connection

 

01. 08. 2020 05:51 176 Kristýna Kupková Zdroj: ICEJ ČR

Klíčová slova