Praha Jeruzalém

Arabské země se distancují od palestinských Arabů a považují je za „potížisty a lháře“, říká alžírský spisovatel Boualem Sansal. „Palestinci se proto obrátili na Západ.“

Autor: Giulio Meotti 15. 2. 2024 8:14

Starosta Marseille věnoval 80 000 eur agentuře OSN pro palestinské Araby UNRWA, jejíž desítky členů jsou obviněny z účasti na masakru ze 7. října. Socialistický starosta Benoît Payan původně kvůli kontroverzi toto rozhodnutí pozastavil.

Proč dávat peníze agentuře, jejíž spoluúčast na masakrech je prokázána a pod jejímž sídlem v Gaze byl právě nalezen tunel a bunkr Hamásu?

Protože Eurabia je nejlepším spojencem Hamásu.

Marseille je druhé největší město ve Francii a už nyní je z 30-40 % muslimské. Potvrzuje to i Otevřená společnost George Sorose. Časopis Causeur píše, že „hodně přes 50 procent obyvatel Marseille tvoří Severoafričané a černí Afričané“.

Předseda marseillské židovské obce Zvi Ammar požádal spoluvěřící, aby na ulici nenosili židovské symboly. Je to příliš nebezpečné. Stejně jako v Gaze. Jeden student se pokusil zavraždit židovského učitele „ve jménu Alláha“, protože měl na hlavě kipu.

Arabské země se od palestinských Arabů distancovaly a považují je za „potížisty a lháře“, říká alžírský spisovatel Boualem Sansal. „Palestinci se proto obrátili na Západ. Všechny evropské země se rozhodly Palestince finančně a diplomaticky podpořit. Palestinci získali více od Západu než od arabských zemí, které se je snažily využít z vnitřních důvodů. Palestinci mají velvyslanectví v Paříži, Londýně, ve Spojených státech… Tento lobbing skvěle fungoval a začali jsme se setkávat se stále častějším odsuzováním Izraele ze strany západních zemí.“

-Norský dar pro UNRWA.

-Dotace pro UNRWA od Belgie.

-Dar UNRWA od muslimského premiéra Skotska Humzy Yousefa.

Islámští fundamentalisté znají měkké podbřišky Západu a vklouznou do nich jako nůž do másla. A jestli je nějaká země povolnější než ostatní, pak je to Španělsko.

„Zorra“, to je název singlu, s nímž Nebulossa reprezentuje Španělsko na Eurovizi. V sémantickém poli se nachází víceméně na pomezí slov „děvka“ a „coura“, což je slovo, které se v písni Nebulossa vyskytuje desítkykrát a které je tento týden středem debaty od chvíle, kdy byla vybrána, aby reprezentovala Španělsko na soutěži Eurovize .

Irene Montero, lídryně kandidátky Podemos v evropských volbách a bývalá ministryně pro rovnost, píseň obhajovala a uvedla, že debata se musí točit kolem účasti Izraele, který by měl být z Eurovize vyřazen. Monterová uvedla, že píseň „Zorra“ se může líbit „více či méně“, ale že „zásadní věcí v Eurovizi je bojkot Izraele.“

Španělský premiér Pedro Sánchez se „Zorry“ rovněž zastal, stejně jako ministryně pro začleňování Elma Saizová.

Země, kterou reprezentuje hymna na děvky.

To není špatné na vládu, jejíž poslankyně 7. října zaútočily na Izrael a jejíž ministryně pro rovnost Ana Redondo se účastnila demonstrací proti sexismu, aniž by řekla něco o Hamásu. A nejen to, viděli jsme, jak Hamás „poděkoval“ městu Barcelona a španělské vládě za jejich podporu.

Vysoce postavená španělská státní úřednice Yolanda Diaz Perezová, vůdkyně vládnoucího hnutí Movimiento Sumar, druhá místopředsedkyně vlády a ministryně práce, 7. října v Cádizu vyřvávala s davem a vyjadřovala podporu „bratrům a sestrám palestinského lidu“.

Je zvláštní, že v Izraeli je Sánchezova vláda vnímána jako obhájce Hamásu.

Není to špatné na vládu, která si říká „feministická“, která má polovinu ministrů žen, která zahájila stávku za hračky, jíž chtělo ministerstvo pro ochranu spotřebitele zabránit tomu, aby si dívky k Vánocům řekly o panenky – a chlapci o míče; která vytvořila „zákon zaručující sexuální svobodu“, zákon „jen ano je ano“ s výkřikem „nikdy více znásilnění klasifikované jako zneužití“, a která dokonce propagovala aplikaci, jež měla „změřit“, jak jsou v jednotlivých rodinách rozděleny domácí práce, a bojovat proti „sexismu“: žena v kuchyni, muž na pohovce.

Ministryně pro rovnost Monterová uvedla, že „všechny kultury a náboženství“ mají způsoby, jak „utlačovat ženy“ a „podrobovat si jejich těla“. „Děje se to v Afghánistánu, ale také ve Španělsku“.

Ve Španělsku, kde jsou „děvky“ dávány za příklad feminismu? Na stránkách deníku El Mundo íránské exulantky ve Španělsku mezitím napadají socialistickou vládu za její mlčení k íránským dívkám, které v Teheránu bojují proti státnímu závoji.

To, co zbylo z ducha Západu, dnes vane za jeho rozplizlými hranicemi.

16.02.2024 05:15 Daniel Žingor503Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.