Praha Jeruzalém

Místní policie zatkla tři nezletilé ve věku 12-14 let pro podezření z hromadného znásilnění dvanáctileté židovské dívky. Spolupracovník podezřelého tvrdí, že motivem byla pomsta za zatajení jejího židovství.

Autor: Itzik Brandwein 18. června 2024 19:39

Francouzská policie zatkla tři nezletilé ve věku 12-14 let pro podezření z hromadného znásilnění dvanáctileté židovské dívky z nacionalistických důvodů, informovala v úterý místní média.

Podle těchto zpráv měl jeden z podezřelých s dívkou vztah a při výslechu tvrdil, že čin spáchal jako pomstu za to, že mu dívka neprozradila, že je Židovka.

V mobilním telefonu podezřelého byly nalezeny antisemitské výroky a obrázky, včetně fotografie spálené izraelské vlajky.

Další podezřelý uvedl, že čin spáchal, „protože říkala špatné věci o Palestině“.

Dívka sama uvedla, že jí během znásilnění vyhrožovali zabitím a pronášeli antisemitské poznámky.

K děsivému incidentu došlo minulou sobotu večer, kdy ji tři útočníci odvlekli do hangáru na pařížském předměstí a znásilnili.

Po podání stížnosti byla dvanáctiletá dívka poslána na lékařské vyšetření, které potvrdilo, že byla skutečně sexuálně napadena.

Vzhledem k francouzským zákonům a skutečnosti, že podezřelí jsou nezletilí, bylo jejich zatčení schváleno speciálním útvarem prokuratury, který je také vyšetřuje.

20.06.2024 05:33 Daniel Žingor143Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

Přidání komentáře

Váš email nebude zveřejněn.
Abychom zabránili spamu, musí být Váš první komentář schválen. Mějte prosím strpení.

O profilový obrázek se stará Gravatar.