Praha Jeruzalém

Trump je pryč, ale islamisté zůstávají a dál pro svůj džihád využívají sociální média. Částečný seznam účtů džihádistů bez komentáře. Názor...

Autor: Giulio Meotti, 24. ledna 2021 11:55

Účty Donalda Trumpa (88 milionů followerů), Facebooku (35 milionů) a Instagramu byly uzavřeny z důvodu „podněcování“. Snapchat, TikTok, Twitch, Microsoft, Youtube a Reddit udělaly totéž. Je to poprvé, co byla hlavě státu takto potlačena svoboda jejího projevu.

Trump odešel, islamisté zůstávají a nadále používají tyto sociální sítě ke kázání svého džihádu.

Francouzský esejista a analytik Alexandre del Valle v týdeníku Valeurs Actuelles zdůrazňuje, že sociální média, tak rychlá směrem k Trumpovi, zavírají oči před islámskými režimy. Stejně jako účty Recepa Tayyipa Erdoğana (17,3 milionu na Twitteru a 10 milionů na Facebooku), „který urazil Emmanuela Macrona, který ohrožoval země EU (Rakousko, Francie, Řecko, Kypr), který popírá arménskou genocidu, který v Sýrii masakroval Kurdy, který se pokusil zastavit přívod vody a plynu z Řecka a severního Kypru, který podpořil džihádisty ze Sýrie a Libye a poslal je masakrovat Armény v Karabachu…. Nikdy nebyl od sociálních sítí odstaven“.

Vezměte si bývalého malajského předsedu vlády Mahathira bin Mohamada, který má 4 miliony followerů na Facebooku a 1,3 milionu na Twitteru. 29. října na Twitteru, po stětí Samuela Patyho, Mahathir napsal, že „muslimové mají právo zabít miliony Francouzů“ ... Tweet byl odstraněn, účet stále existuje.

Stejně jako čečenský diktátor Ramzan Kadyrov (400 000 na Facebooku) nebo ajatolláh Chameneí, který na Twitteru požadoval eliminaci Izraele.

Mezi 200 účty s největším počtů followerů na světě, patří účty mnoha salafistických kazatelů nebo Muslimského bratrstva:

-Mohamed al-Arifi (21,4 milionu sledujících na Twitteru; 25 milionů na Facebooku, první saúdský účet, první náboženský účet na světě a 86. na světě), ospravedlňuje právo bít svou ženu;

-Ayid al-Qarni (19 milionů sledujících na Twitteru), který bojuje se západními hodnotami;

-Ahmad Al Shugairi (18 milionů), který se zasazuje o nenávist k „nevěřícím“;

-Salman al-Ouda (14,2 milionu), až po nejslavnějšího z kazatelů Muslimského bratrstva, Youssefa Al Qardaouiho (642 362 na Facebooku), jemuž rovněž nikdy nezakázali používání sociálních sítí, když volal po vraždění odpadlíků, Židů, cizoložníků a ospravedlňoval sebevražedné útoky ...

- Nebo Hani Ramadan, bratr Tárika, je stále na Twitteru, i když podporuje kamenování a byl vykázán z Francie.

- Nebo jako Tareq al-Suwaidan, kazatel, který byl pro své nápady vykázán z Belgie, Spojených států a Itálie,a  který nadále má svých 10 milionů followerů.

Říkejte tomu třeba digitální multikulturalismus. S vašimi zákony si vás podmaníme a s našimi zákony vás ovládneme. ...

 

26. 01. 2021 05:36 186 Daniel Žingor Zdroj: Arutz Sheva - Israel National News

Klíčová slova

Buďte v obraze

Přihlaste se k zasíláni novinek emailem